1. červenec

1. července 2014 v 15:30 | Terezah |  Já píšu
AAAAAchchchchchchch konečně doma z práce. A máme úterý za sebou, to je super. Docela i pěkné počasí u nás na Vysočině, řekla bych že dobré na nějaký výlet na kole. Já už jsem si taky dala výlet na kole. Ráno do práce a o půl druhé z práce domu.. Teď už se po pracovním dnu můžu konečně v klídku válet v postýlce a psát tento nesmyslný článek..
**Ono abych pravdu řekla, já si ty články píši pro sebe že si je potom za delší dobu ráda čtu.

Jelikož každé ráno vstávám ve 4 hodiny, chodím vždy odpoledne spát alespon na chvilku. At už je sobota, to si budu moct spát jak dlouho chci protože jsem doma, též i v neděli. Jsem vždycky tak unavená, ráno se mi nechce vztávat, prostě děs běs ale musím do 28. července vydržet. Pak budu mít klídek snad.
Jak pokračuje mé hubnutí do plavek???...Jde to ale dře to..Zdravou výživu dodržuji tak z poloviny. Jen se snažím jíst méně tučná jídla, více pít a dodržovat pohyb.. Já mám dobrý že jem se nikdy nestravovala v Mekáči apod., omáčky, knedlíky, vepřové vůbec nejím. Colu a tyhle podobně sladké nápoje mi nechutnají a vůbec se toho nenapiju, naopak mám ještě větší žízeň. Takže piju pouze vodu, občas čaje a absolutně zbožňuji jestli znáte nápoj s kousky Aloe vera, sice je hodně drahý ale jelikož v práci dostávám stravenky a mám jich hodně, často si ho kupuji. Také každý den jezdím na kole a doma cvičím takže musím říct že jsem se do toho obula a jde to sice těžce ale jde.

Dnes k nám do práce přibylo pár nových brigádníčků náctiletých.. Jak mě už to přijde vtipný když je vydím jak si nevědí rady. Když si vzpomenu na sebe jak jsem začínala.

K obídku doma jsem si udělala ovesné vločky s mlékem a do toho nasypala nakrájené čerstvé jahody a rybíz ze zahrádky plus broskev která tedy je kupovaná. Výsledek vypadal takto:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama