Španělsko je opět tady...

10. června 2014 v 19:15 | Terezah |  Já píšu
AHojte lidičky. Dnes nám datum píše 10. červen, venku je přes 30 stupnů..prázdniny se blíží...prostě nádhera a stím i spoustu plánů!!!!!

Moje plány jsou zcela jasné.. jako každé prázdniny budu trávit ve Španělsku, zase.

Ještě před tím než odletím pryč budu celý červenec chodit na brigádu, na kterou mimochodem chodím už od dubna.. Je to super protože se alespon člověk nemusí neustále doprošovat rodičů aby mi něco daly..A díky každoměsíčnímu přísunu peněz a šetření si můžu tyhle moje slavné výlety dovolit.. Ale pořád mě to vyjde super extra levně..Protože řekněte kdo z běžných lidí jezdí na dovolenou na celý měsíc.. Kdybych jela s cestovkou tak se nedoplatím... Mám totiž spoustu výhod..Nemusím platit ubytování, stravu..Opravdu jen minimálně.
Letos tam budu opravdu dlouho a to od 29.července a vrátím se 31. srpna. Kdybych nemusela do školy , zůstávám zde dýl.
Momentálně do odletu zbývá přesně 50 dní..

Kam že to vlastně letím???

Letím opět jako minulý rok do Valencie ale přebývat budu na místě zvaném Oropesa del Mar.*** Místo které mi navždy pozměnilo život.. Místo kde vždy zapomenu na všechno doma. Cítím se zde skvěle, strašně mi tu voní všude kolem olivovníky od kterých je zavoněn celý Valencijcký kraj. Když v létě u nás na zahradě zacítím olivovník, ihned si vzpomenu na všechny ty ulice kterými jsem prošla, moře, obchody, lidi, prostě všechno.***
Prostě jak já to zde miluji...

Prozatím vůbec nevím kde budu bydlet ani neví kdo všechno s námi bude bydlet.. Budu bydlet s mým přítelem a nejspíš s náma bude bylet i někdo dalši, mě to nevadí já jsem na ty lidi zvyklá. Typ ubytování v apartmánech..

Letenku už mám, takže už zbývá pouze nakupovat potřebné věci..
Mám v hlavě seznam věcí který si po výplatě mám v plánu koupit.
První věcí je nový foták. Chci a potřebuji jiný. Protože ten co mám je sice funkční ale už špatně zaostřuje a je s nim práce něco vyfotit.. Chci nějaký obyčejný na fotky z cest.. Nejlépe menší velikostni aby se vešel všude. Nejvíce by se mi líbil Nikon Coolpix ( číslo jsem zapoměla )..Snad ho seženu..

Další věci které si určitě musím koupit ještě nějaká tílka, spodní prádlo, žabky k moři. Když objevím někde pěkné pantoflle tak i ty. Nějaký ten opalovací krém a jinak mě nic nenapadá.. Už od zimy si postupně schraňuji různé věci o kterých vím že se mi budou hodit až pojedu tam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jessiefashionblog jessiefashionblog | Web | 11. června 2014 v 19:39 | Reagovat

Ahoj pořádám soutěž jestli se chcež přidat http://jessiefashionblog.blog.cz/1406/velka-letni-soutez#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama