Nákupní volný čtvrtek

29. června 2014 v 21:55 | Terezah |  Others
Čaukyy...tak jsem opět tu!
Čtvrteční den a rovnou i předposlední školní. Toto uteklo a škola je za námi a prázdniny před námi.. Zůstala jsem doma protože jsem si potřebovala dojít k doktorovi tam jsem strávila od jedné do třičtvrtě na třech, hodně lidí..
Až jsem skončila u doktora, vyrazila jsem do města že si nakoupím nějaké to oblečení a prostě celkově věci na dovolenou.
Měla jsem tak nák napsaný seznam nejdůležitějších věcí ale jak se to občas stává, nakoupila jsem i něco navíc Smějící se .
I když ani toho nelituji, musím říct že z toho všeho mám nadprůměrnou radost. Koupila jsem fakt pěkné věci.. Prošla jsem všechny možné vietnamce a celý City Park a nakonec jsem si donesla spoustu tašek..To uplně zbožňuji, když mám spoustu tašek a spoustu nových věcí.
Co však je v těch taškách ukážu v jiném článku o Nákupech...je toho dost..

Navíc ještě přišel konečně můj vysněný fotoaparát..Už jsem si fakt myslela že se nedočkám. Už ho mám vyzkoušený a je super.. Neni to žádná zrcadlovka, tu já jsem ani nechtěla. Já jsem chtěla nějaký malý lehký foták na cesty který dělá slušné fotky. A tenhle všechny mé požadavky splňuje takže není co řešit..


Výzo dopadlo jak jsem čekala, no mohlo to být lepší, musím se víc učit.
Jsou prázdniny a to znamená že si budem užívat to krásné léto před námi... No ono prázdniny jak pro koho, mě například začnou až v den odletu do Španělska. Protože stávání v 5 ráno a chození do práce neni zrovna nejlepší trávení práznin.. Mě to ale nevadí, já to tenhle měsíc vydržím a pak v srpnu si to užiju dvakrát tolik.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama