Bez nadpisu

18. listopadu 2013 v 19:14 | Terezah |  Já píšu
Ahoj..tak jsem zase zpátky po delší době.. přemýšlým o čem bych napsala a vůbec mě nic nenapadá. Poslední dobou si přijdu že jsem nehorázně líná..akorát přijdu ze školy a jdu si lehnout do postele, protože se prostě nudím, no ale k něčemu je to taky dobrý, alespon si udělám všechny věci do školy. Možná je to taky prostě tím že opravdu ted nic nedělám, ani nikam na diskotéky, s někým někam, vůbec nic..akorát občas po škole ale pátky a víkendy nikam fakt nechodím. Nikam se mi vůbec nechce.
Zítra se půjdu zeptat někam na brigádu, nutně ji potřebuji a nechce se mi ležet doma.
Dnes jsem na blog přidala nákupy za říjen, který byli opravdu skromné..A listopadový budou ještě skromnější a kdoví jestli vůbec nějaké budou.. Protože já ted už nic kupovat nebudu, hlavně ani nic nepotřebuju a musím šetřit. Věci které bych si přála nejvíce jsou Šampon od Lush a parfém od Madonny a to si koupím až někdy jindy ted na to nemám peníze. Vánoce jsou za dveřmi, toto zase uteklo, nebojte velké prázdniny tu taky budou brzy.
Já nehodlám Vánoce nějak slavit, ani nemám v plánu kupovat moc dárků, opravdu jen těm nejdůležitějším lidem.
Taky jsem se zase zbláznila.Usmívající se.Mám v plánu o jarních prázdninách letět na týden do Španělska. Už se mi hoodně stýská a v březnu mám narozky takže by to nebylo špatný oslavit je trochu jinak než doma.. To by byl další neuvěřitelný zážitek Smějící se. Určitě si třeba řeknete kde na to beru..Tak ted na to zrovna nemám..ale já vždycky šetřím jen jak to jde abych mohla jet.. navíc mě ten slavný výlet nevyjde až na tolik protože nemusím platit ubytování ani jídlo.. Teď bych leťěla konkrétně do Madridu tak uvidím jak to všechno dopadne. Přemýšlým o tom že bych někdy napsala článek o tom jak se přepravovat letadlem... to až ale příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama